Припливно-витяжна вентиляція з рекуператором: популярні моделі

Припливно-витяжні вентиляційні системи з опцією рекуперації тепла допоможуть створити в приміщеннях різного призначення комфортний, оптимальний у всіх відносинах мікроклімат. За рахунок роботи таких систем в приміщення буде потрапляти свіже повітря з вулиці, видаляються відпрацювання. Вбудований фільтр відповідає за усунення домішок, токсичних речовин з того повітря, що подається в приміщення. Рекуператор тепла нагріває холодні повітряні маси, що надходять з вулиці взимку. Влітку пристрій працює на охолодження. Припливно-витяжна вентиляція з рекуператором підходить для промислових і побутових об’єктів.

Основні області застосування:

  • цехи заводів всіх типів;
  • офіси;
  • заміські будинки;
  • склади;
  • виробничі приміщення;
  • спортивні зали;
  • інші об’єкти.

Широкі області застосування обумовлюються високою якістю, ідеальною точністю виготовлення агрегатів. Архітектура унікальна, розроблялася спеціального для розглянутого обладнання. Вона від і до відповідає заданим технічним стандартам. Рекуперація відповідає за швидке нагрівання припливних повітряних мас теплими потоками повітря. В системі є все необхідне для вирішення поточних завдань. Додаткові закупівлі робити не доведеться.

В корпусу установок з функцією рекуперації вбудовуються відповідні прилади. Всі деталі відповідають заданим стандартам якості, довговічні, надійні. Це підтверджується відповідними документами – вони йдуть в комплекті з устаткуванням. Застосовувати припливно-витяжну вентиляція з рекуператором можна в тому числі на об’єктах державної ваги.

припливно витяжні установки з рекуперацією тепла

Основні характеристики

Припливно-витяжна вентиляція з роторним рекуператором представляє цілий комплекс, який призначений для створення сприятливого мікроклімату і його підтримки в майбутньому. Агрегат встановлюють в будинках, квартирах, комерційних приміщеннях, в цьому плані обмежень немає.

Устаткування здатне обслуговувати окремі приміщення (кімнати) і великі площі. Всі представлені в продажу пристрої діляться на просто припливні установки і клапани. Вони мають різні розміри, параметри продуктивності і приблизно однаковий функціонал.

Очищення припливного повітря робить його безпечним, свіжим. Фільтри глибокого очищення обов’язково повинні бути в подібних системах. Вони усувають сторонні включення з вступників повітряних мас, відфільтровують мікроскопічні частинки, які можуть містити віруси, бактерії. Заміна в ідеалі проста, виконується своїми силами.

Додатково для розширення функціоналу систем рекомендовано використовувати таймери, датчики вологи, регулювальники швидкостей обертання лопатей. Такі опції в рази спростять задачу управління обладнанням і підвищать його ефективність. Ціна припливно-витяжної вентиляції з рекуператором багато в чому буде залежати від її функціоналу.

Принципи управління

Найзручніший спосіб – дистанційне керування поточними операціями. Пульт зазвичай йде в комплекті, але можна замовляти його окремо з щитком (є повний перелік автоматики). З урахуванням доступного переліку обладнання швидкість обертання вентилятора, способи коригування потужностей нагрівачів, охолоджувачів буде регулюватися східчасто або плавно. Можна передбачати можливість для програмування основних робочих режимів.

Популярні моделі

Серед доступних варіантів:

  • IQvent Minima. Дозволяє плавно регулювати показники витрати повітря. Є вбудований електричний підігрів, інтегрована автоматика і пульт дистанційного керування.
  • IQvent Optima. Регулювання показників витрати повітря плавні, передбачений вбудований електричний підігрів. Автоматика інтегрована, в комплекті йде пульт дистанційного керування. Можна вбудовувати систему в комплекс «розумного будинку».
  • IQvent Vega. Вентиляційні системи на основі ізольованих панелей, профілю з алюмінієвих сплавів.

Хочете підібрати або купити припливно-витяжну вентиляцію з рекуператором, розрахувати ціну? Телефонуйте!

Отримати точний підбір обладнання та консультацію: