Припливно-витяжна вентиляція – економія і комфорт для вашого бізнесу

Установка якісної та ефективної системи повітрообміну дозволяє вирішити питання з відпрацьованим повітрям і подачею кисню в закритому приміщенні (при недостатньому рівні природної вентиляції). Установка устаткування особливо актуальна на промислових і будівельних майданчиках, де застояне повітря провокує розвиток грибків і плісняви, що підвищує ризик розвитку легеневих захворювань і алергічних реакцій.

Високоефективна приточно-витяжна система безпечна і надійна у використанні, а також дозволяє істотно економити на обігріві приміщень. Установка придатна для експлуатації на об’єктах соціального та промислового типу, де стоїть завдання забезпечити належний рівень припливу чистого повітря. Компанія «Альянс Ейр» поставляє екологічні технології компаніям-замовникам для їх подальшого монтажу на об’єкті.

Для чого необхідна припливно-витяжна вентиляційна установка

Система забезпечує приплив очищеного, свіжого повітря в закритий простір, видаляючи шкідливий відпрацьоване повітря з приміщення.

3 завдання, які вирішує приточно-витяжна система:

 • подача свіжого повітря;
 • фільтрація що надходить повітряного потоку;
 • видалення відпрацьованого ресурсу.

«Альянс Ейр» – компанія-дистриб’ютор енергозберігаючого кліматичного обладнання в Україні. Ми займаємося поставками вентиляційного обладнання для будівельних і проектно-монтажних компаній. Серед наших клієнтів великі будівельні та проектно-монтажні компанії, а також приватні фірми, що займаються установкою припливно-витяжної вентиляції на промислових об’єктах.

припливні системи вентиляції промислові

Припливно-витяжна вентиляція для приміщень – пристрій конструкції

Вентиляційне обладнання просто в установці, обслуговуванні, використанні. Елементи системи укладені в компактний корпус, що значно знижує вартість обладнання.

Основні складові вентиляційної системи:

 • моноблок, виконаний з антикорозійних шумопоглинаючих матеріалів;
 • вентилятор – забирає повітря з вулиці і подає його в приміщення;
 • елементи фільтрації – очищають надходить потік повітря.

У продажу представлені різні типи фільтрів, які очищають повітря від пилу, пилку, бактерій, домішок та інших забруднювачів.

Внутрішні компоненти моноблока вентиляційної системи:

 • двигун, обладнаний підшипниками кочення не вимагають мастила і підтяжки;
 • перемикач швидкостей – дозволяє регулювати режими циркуляції повітряного потоку. Різні режими створені для контролю витрати повітря;
 • система внутрішніх фільтрів з високим ступенем очищення;
 • припливні і витяжні механізми;
 • вбудований рециркулятор, виготовлений з полимеризованной целюлози;
 • розподільну мережу – дозволяє налаштувати циркуляцію кисню відразу в декількох суміжних приміщеннях;
 • резервуар для зручного збору конденсату і його подальшого очищення.

Ергономічний, малогабаритний корпус вентиляційної установки відмінно вписується в будь-яке приміщення. Моноблок може бути закріплений в стіні, на стелі або вбудований на підвісну стелю.

З повним каталогом припливно-витяжної вентиляції, вартість якої варіюється в залежності від складності конструкції і експлуатаційних потужностей, можна ознайомитися у наших менеджерів. Фахівці компанія Allaince Air виконують підбір і постачання на об’єкт необхідного обладнання у відповідності до вимог замовника.

Припливно-витяжна вентиляція з кондиціонуванням

На відміну від стандартної вентиляції, установка з вбудованим кондиціонером дозволяє охолоджувати потік повітря, що надходить в приміщення з вулиці.

Переваги припливно-витяжної установки з вбудованим кондиціонером:

 • економія коштів на покупку і установку устаткування: заміна зовнішнього кондиціонера або чилера;
 • економія електроенергії;
 • вбудована система автоматики – управління установкою здійснюється зі смартфона або планшета.

Устаткування з кондиціонуванням видає постійний рівень потужності, що значно подовжує термін експлуатації обладнання.

припливно витяжні установки з рекуперацією тепла

Припливно-витяжне обладнання з рекуператором

Рекуперація тепла – ефективна енергозберігаюча технологія. Устаткування з сучасною системою збереження та повторного використання тепла з повітря, що видаляється дозволяє знизити витрату енергії на опалення приміщення. Накопичене тепло з раніше переробленого повітря не видаляється, а використовується вдруге після фільтрації з подачею свіжого кисню. Це дозволяє мінімізувати використання додаткових обігрівачів.

Сучасна Кліматообразуюча система гарантує:

 • надходження очищеного від пилу і вихлопних газів повітря;
 • підігрів повітря (регулюється відповідно до погодними умовами);
 • відсутність грибків і плісняви;
 • безшумне провітрювання.

Припливно-витяжна вентиляція, ціна якої окупається за кілька місяців використання, економить від 60 до 90% тепла.

Досвідчена команда

Компанія «Альянс Ейр» постачальник вентиляційного обладнання для комерційного і промислового сегмента. Успішна діяльність компанії Allaince Air обумовлена ​​постійним підвищенням кваліфікації фахівців, які здатні підібрати ефективне рішення з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Накопичений досвід за 8 років роботи дозволяє реалізовувати проекти будь-якої складності.

Купити припливно-витяжну вентиляцію в Києві

Отримати консультацію та залишити заявку на підбір і покупку устаткування по вашому проекту можна через форму зворотного зв’язку на сайті Allaince Air або за контактним телефоном.

Вартість припливно-витяжної вентиляції залежить від типу і моделі обладнання та уточнюється в ході первинної консультації. Наші фахівці будуть раді відповісти на всі виниклі питання і підібрати обладнання для вирішення поставлених завдань.

Получить точный подбор оборудования и консультацию: