Як вибрати обладнання під різні вентиляційні системи

Вентиляція потрібна в приміщеннях з великою кількістю токсичних випарів. Це гази, пил, пари, тепло, волога. Без застосування вентиляційних систем не можна уявити жоден приватний будинок, офіс, квартиру, підприємство громадського харчування. Розповімо докладніше про вентиляційні системи, області та особливості їх застосування.

Як вибирати обладнання з урахуванням типу об’єкта

Щоб купити вентиляційну систему, яка на 100% буде відповідати вашим запитам, потрібно враховувати цільове призначення об’єкта. Інші параметри – його площа, локація, архітектурні особливості, розташування зовнішніх і внутрішніх комунікацій, специфіка діяльності підприємства. Інші моменти – сезонна активність роботи кліматичної техніки, штат персоналу (якщо приміщення офісне), діючі санітарні нормативи, типи забруднень, їх насиченість.

Обов’язково потрібно буде попередньо розрахувати навантаження і оптимальні технічні параметри системи. Якщо рівень забрудненості сильний, варто вибрати промислові установки.

припливні системи вентиляції промислові

Особливості вибору і монтажу вентиляції

Вентиляційна система в офісі повинна враховувати цільове призначення об’єкта, кількість клієнтів, персоналу, який постійно знаходиться на об’єкті. При оснащенні котеджів, приватних будинків кліматообразуючим обладнанням потрібно брати до уваги побутове призначення. Багато чого буде залежати від адаптованості рішення під інженерні, технічні комунікації.

Окремої уваги потребує питання організації вентиляції в приміщеннях громадського харчування. Важливо максимально усувати неприємні аромати, створювати оптимальні умови для циркуляції свіжих повітряних мас, вирішувати завдання витяжки, виключати ризики появи парових хмар.

У відкритих басейнах системи усувають, локалізують надлишки пара, вологи. Орієнтуйтеся на параметри водного дзеркала, площу приміщення, температурний баланс, число відвідувачів в басейні, інші показники. Системи підвищеної продуктивності просто так брати немає сенсу, але, якщо поточні параметри не відповідають запитам, обладнання не буде справлятися з вирішенням поставлених завдань.

Загальні відомості

Вентиляційні системи на підприємстві можуть мати різний склад, перелік функцій, покривати великі або невеликі площі, працювати з різними в плані щільності, складу повітряними масами. Вони вирішують широкий перелік завдань, які можна групувати і налаштовувати. Основні – обробка, видалення, подача, транспортування повітря.

За способами переміщення повітря, створення тиску системи діляться на:

  • Природні – в них повітрообмін відбувається за рахунок різниці тисків всередині і зовні приміщень. Системи діляться на неорганізовані і організовані. Організовані системи складаються з набору витяжних, припливних повітропроводів. Тиск в них можна знижувати із застосуванням дефлекторів. Неорганізовані системи діють хаотично, знаходяться в залежності від погодних умов, швидкості переміщення вітру, присутності ділянок зі зміненою щільністю складових частин конструкції в приміщенні.
  • Примусові – або механічні. В основі роботи таких систем лежить принцип створення тисків в їх різниці з застосуванням ежекторів, вентиляторів. Дана категорія сама краща серед користувачів. Видалення і подача повітряних мас ніяк не залежать від факторів середовища. Установку систем здійснюють в локаціях, які вибирають за бажанням. Регулювання напряму руху, протяжності виставляють з урахуванням поточних запитів. Кордонів немає, вибирайте варіант, який влаштує вас.

У механічних вентиляційних системах можна налаштовувати мікрокліматичні умови цільових зон з урахуванням поточних вимог. Для цього потрібна повна комплектність. Деталі можете уточнити у наших фахівців. Припливно-витяжна вентиляційна система чи інший тип вентиляції будуть підібрані з урахуванням ваших запитів і на 100% впораються з вирішенням поточних завдань. За умови своєчасного, грамотного обслуговування терміни служби техніки будуть максимальними.

За призначенням витяжка буває припливна або витяжна. У першому випадку зовнішнє повітря подається в приміщення, в другому відпрацьовані маси видаляються з приміщення. За типом повітрообміну вентиляція буває загальною, місцевою, аварійною. Загальна охоплює площу об’єкта цілком. Місцева спрямована на роботу з окремою зоною. Аварійна швидко усуває шкідливі випари, коли це потрібно (виникла незапланована ситуація). Димотяги монтують в приміщеннях підвищеної пожежонебезпеки.

Важливий етап підбору установок – попередні розрахунки. Виконаємо їх з урахуванням площі приміщення, щільності знаходження людей, інших параметрів. Ця послуга безкоштовна для замовників вентиляційних систем.

припливно витяжні установки з рекуперацією тепла

Продаж вентиляційного устаткування в Україні

Пропонуємо купити вентиляційні системи різних типів на вигідних умовах. Пропонуємо широкий асортимент обладнання, серед якого знайдуться рішення для різних завдань. Застосування якісних установок допоможе створити комфортну, ідеальну в плані показників чистоти середу.

Вентсистеми працюють, забираючи зовні будівель свіже повітря, замінюючи ними сперте. Додатково повітря охолоджується, це позитивно впливає на мікроклімат в приміщенні. Виробники вентиляційних систем реалізують такі проекти:

  • автономні – мають високий рівень продуктивності, енергетичної ефективності;
  • інтегровані – відповідають за ефективне витрачання енергії, комфортне керування обладнанням, установки можуть повністю інтегруватися в опалювальні, кондиціонуючі системи;
  • індивідуальні – під параметри замовника;
  • мультизональні комплексні – налаштовуються під конкретні завдання.

Сьогодні високо затребувані установки з функцією рекуперації. Вона спрямована на генерацію тепла з відпрацьованих повітряних мас, дозволить скоротити поточні навантаження.

Залишайте запити через сайт або телефонуйте і наші менеджери зроблять точний підбір обладнання під проект вашого приміщення.

Отримати точний підбір обладнання та консультацію: